ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ, ЯКИМИ  БУДУТЬ АВТОМОБІЛІ МАЙБУТНЬОГО

ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ, ЯКИМИ  БУДУТЬ АВТОМОБІЛІ МАЙБУТНЬОГО

Винахідник, дизайнер і технолог Арі Теман розповів, яким чином автомобілі майбутнього будуть взаємодіяти з людьми. Вчений вважає, що одним з найбільших досягнень в галузі транспорту за останні роки є здатність транспортних засобів зчитувати біометричні показники, пише Futurism.

І хоча ця технологія на перший погляд здається занадто футуристичною, біометрія вже стала частиною нашого повсякденного життя. Прикладом цього є сенсори відбитка пальця чи програми для розпізнавання голосу в мобільних телефонах. І хоча використання біометрії в автомобільній сфері не так поширене, вважається, що біометричні датчики будуть підключені до автомобілів вже до 2025 року.

На сьогодні Арі Теман працює над удосконаленням біометричних технологій. Він створює майбутнє, в якому автомобіль зможе впізнати вас, коли ви наблизитеся, і виїхати вам назустріч.

«Автомобіль зможе помітити, що на різких поворотах ваш пульс прискорюється. Це можна буде інтерпретувати як показник того, що ви нервуєте, і що необхідно скорегувати вашу манеру водіння. Автомобіль подумає: «Можливо, варто сповільнитися» або «Мабуть, в цьому районі міста щось турбує водія, варто наступного разу розглянути можливість іншого маршруту», - розповідає Теман.

Винахідник вважає, що біометричний автомобіль майбутнього зможе вносити і детальніші зміни, ґрунтуючись на біологічних показниках. Наприклад, якщо автомобіль зрозуміє, що пасажири втомилися, він зможе вимкнути світло, а якщо вони замерзли - підняти температуру в салоні.

579 0

Коментарі до статті