Як вибирати перші овочі навесні?

Як вибирати перші овочі навесні?

Сонечко пригріло землю, ми радісно підставляємо обличчя під його ласкаві промені, все довкола зеленіє. Нарешті минула зима! У цей час так хочеться змінити харчовий раціон, включити до нього  побільше салатів, весняних овочів! Тим більше що з прилавків базарів і продуктових магазинів на нас спокусливо дивляться апетитні пучки редиски, запашні оберемки цибулі, салату, кропу, соковиті голівки молодої капусти, тугенькі темно-зелені огірки та багато іншої такої бажаної городини…

Але варто пам’ятати, що всі ці овочі вирощені в теплицях у штучних умовах, з обов’язковим додаванням значної кількості мінеральних добрив. В умовах зими та ранньої весни, коли рослини в теплицях відчувають нестачу сонячного опромінення, щедра підгодівля їх добривами (а саме нітратами) забезпечує належний фотосинтез. Завдяки нітратам тепличні овочі набувають  привабливого вигляду – великого розміру, яскравого кольору, хрумкості та соковитості.  Але ця краса має зворотний бік – якщо разом з тепличними овочами в наш організм потрапляє велика кількість нітратів, це може завдати значної шкоди здоров’ю. Щовесни, як свідчить медична статистика, понад 3 тисячі українців отруюються тепличною городиною.  

Що ж робити, аби покуштувати ранніх овочів і отримати задоволення та користь, але уникнути проблем зі здоров’ям?

Довіряйте своїм очам

Якщо редиска, огірок, помідор, болгарський перець надто великого розміру, дуже яскравого кольору, з лискучою поверхнею – це може бути ознакою високого вмісту нітратів. Надавайте перевагу тепличним овочам менш досконалого вигляду. Також на вигляд оцінюйте свіжість городини. Вибирайте ті продукти, які справляють враження свіжозрізаних. Адже в тепличних овочах, які довго пролежали, нітрати перетворюються на ще більш небезпечні для здоров’я нітрити, відомі канцерогенними (такими, що сприяють розвитку раку) властивостями.

Будьте вимогливим покупцем

Вимагайте у продавця сертифікат якості на продукт, який ви збираєтеся купити. В цьому папері обов’язково зафіксовано результат нітратного контролю. Якщо у відповідній графі зазначено, що вміст нітратів у межах норми, можете діставати гаманця. 

Ретельно мийте й вимочуйте овочі

Нітрати – водорозчинні солі. Тому ретельне промивання й замочування ранньої городини у холодній воді суттєво знижує вміст у ній нітратів. Скажімо, в картоплі, моркві, буряку, капусті, якщо потримати їх годину у воді, вміст нітратів зменшиться на 25–30%. Найбільше нітратів накопичується у ранній зелені – кропі, петрушці, салаті. Тому їх рекомендують вимочувати не менше 2 годин перед споживанням.

Видаляйте найбільш нітратні частини

З ранньою городиною слід добряче попрацювати ножем. Нещадно відрізайте ті частинки овочу, де сконцентрована найбільша кількість нітратів. Наприклад, у капусті найбільше нітратів сконцентровано у верхніх листках, качанах і прожилках листя. В огірках і редисці - біля «хвостика» і «носика», а також у шкірці. А от у моркві – навпаки, в серцевинці. 

Поливайте салати соком цитрини

Вітамін С – чудова зброя проти нітратів. Він надзвичайно ефективно нейтралізує їхню шкідливу дію. Тому сміливо поливайте свої салати з ранньої городини соком цитрини – це і смачно, і корисно.

Піддавайте овочі кулінарній обробці

Кладіть очищені овочі у киплячу воду так, щоб рідина їх покривала. Солити краще наприкінці приготування. Після відварювання воду слід одразу ж злити. У такому разі рівень нітратів знижується на 40–80%. 

1779 0

Коментарі до статті