Історія про дієту, яка врятувала життя

Історія про сильну духом дівчину, яка подолала хворобу і повністю змінила свій стиль життя.

Елла Вудворд – відома британська блогер, автор книг про здорове харчування та дієтолог. Так було не завжди, в 2011 році їй поставили діагноз Синдром постуральної ортостатичної тахікардії: вона спала по 16 годин на день і погано рухалась через слабкість і мігрень. Щоденні походи до невропатологів забирали останні сили. Тоді Елла вирішила що життя потрібно змінювати: відмовилась від цукру, глютену, тваринних та рафінованих продуктів.  Наступний ранок Елли почався з вівсянки та банану, на обід гречаний хліб та авокадо і паста з темного рису та овочами на вечерю. Така дієта продовжувалась наступні 6 тижнів. Задоволення від їжі вона не отримувала , але майже, відразу відчула прилив сил.

 «Я знала, що дієта не стане стилем життя, поки я не отримуватиму задоволення від неї» – не раз наголошує в інтерв’ю Елла.

Вона навчилась готувати,  почала експериментувати та правильно поєднувати продукти, задля отримання смачного результату.

Елла веде власний блог Deliciously Ella та сторінку в інстаграмі (@deliciouslyella) налічує  834 тисячі підписників, перша книга стала світовим бестселером.

Топ лайфаків від Елли, щоб отримувати задоволення від кожного прожитого дня:

  • Отримуйте задоволення від їжі, не бійтесь експериментувати.
  • Рухайтесь, кожного дня, хоча б 20 хвилин в день. Не має часу на спортивний зал, вмикайте ютюб і займайтесь по відео урокам.
  • Оточуйте себе позитивними людьми, які вміють радіти життю.
  • Вживайте зелень, вона заряджає організм енергією.  Особливо корисно додавати її в смузі.
  • Відпочинок не менш важливий ніж харчування.
  • Не порівнюйте себе з іншими. Ніхто неідеальний, навіть, якщо здається таким.
  • Не турбуйтесь з приводу речей які не можете змінити. Стрес погано впливає на організм.
  • Не рахуйте калорії.  Замість підрахунку калорій зверніть увагу на те на скільки корисний і різноманітний ваш раціон.

Життя – це подарунок долі, але ми так зациклені на своїх проблемах, що не встигаємо насолодитися ним. Комусь, як ось Еллі,  доля дарує другий шанс, щоб почати все спочатку.  Іноді, бувають не завжди приємні сюрпризи, але потрібно не засмучуватись, а засвоювати життєві уроки і рухатись далі. Насолоджуйтесь життям, їжте здорову їжу і дихайте на повні груди.

(на фото Елла Вудворт)

Підготувала Інна Ляшенко