Проект "Живи активно!" є однією з соціальних ініціатив Всеукраїнської громадської організації "Асоціація превентивної та антиейджинг медицини". Це громадська організація, що об’єднує лікарів, які прагнуть надавати своїм пацієнтам найсучаснішу інформацію про можливості уповільнення процесів старіння та збереження активності навіть у найбільш поважному віці. Ми добре знаємо, що боротьба за активне життя у старшому віці починається значно раніше – у молоді та середні роки. Чим раніше людина усвідомлює, що їй необхідні рух, позитивне мислення, уважне ставлення до харчування та грамотне вживання напоїв, тим більше у неї шансів зберегти молодість душі й тіла на довгі роки.

Жити активно, на нашу думку, означає жити осмислено. Усвідомлювати переваги й недоліки різних способів проведення часу, розуміти необхідність фізичної активності, аналізувати власні харчові звички та вміти вчасно і правильно інтерпретувати сигнали, які дає організм. Цей сайт – наш внесок у здорове та активне майбутнє сьогоднішніх наших молодих читачів.

Тим, хто не має медичної освіти, ми завдяки проекту "Живи активно!" хочемо передати найважливіші, найсучасніші дані щодо здорового способу життя. Це, насамперед, результати клінічних досліджень та поради дієтологів, спортивних лікарів, психологів, гастроентерологів, кардіологів та інших спеціалістів щодо того, як зберегти здоров’я – найцінніший наш скарб. Цими порадами ви зможете скористатися у щоденному житті: скласти збалансований раціон, відкоригувати кількість рідини, яку вживаєте щодня, підібрати для себе оптимальне фізичне навантаження, визначити кількість необхідних калорій. Зручні та зрозумілі калькулятори допоможуть вести здоровий спосіб життя не тільки вам, а й усім членам вашої родини.

Зважаючи на те, що до Асоціації превентивної та антиейджинг медицини входять лікарі різних спеціальностей, у проекті "Живи активно!" ми передбачили великий обсяг спеціалізованої медичної інформації. Сподіваємося, для лікарської аудиторії будуть цікавими й популярні статті та новини, які з’являтимуться на сайті. Адже ці повідомлення стануть в нагоді при спілкуванні з пацієнтами.

"Живи активно!" – це наш заклик до всіх, кому не байдуже власне майбутнє!