Ходьба - це найбезпечніший вид фітнесу

Ходьба - це найбезпечніший вид фітнесу

Для того, щоб ходити пішки, не потрібно особливої фізичної підготовки, це найпростіший і найдоступніший вид активної діяльності. Ходьба - це найбезпечніший вид фітнесу, адже ризик отримати травму практично дорівнює нулю. Крім усього, регулярна піша ходьба допомагає зменшити ризик коронарної патології серця, інсульту і діабету. А ще піші прогулянки сприятливо впливають на стан серцево-судинної системи, покращує процес подачі кисню до легень, а також сприяє хорошій роботі органів дихання.

Якщо ви робите 105 кроків на хвилину, то це означає, що ви йдете зі швидкістю приблизно 1,9 км/год.
10 тис. кроків на день дорівнює 8 км.
Піша прогулянка на відстань 1,6 км за 20 хвилин допомагає «спалити» близько 100 калорій.
Проходячи 1,6 км за 20 хвилин, ви витрачаєте стільки ж енергії, що і під час плавання протягом 10 хвилин.
Ви «спалюєте» на 50% калорій більше, збільшуючи швидкість ходьби з 3,2 км/год до 4,82 км/год.

Рекомендації щодо ходьби пішки

  1. Починати заняття необхідно з вправ для розігріву м'язів. Для того, щоб серце адекватно сприймало навантаження, спочатку потрібно йти в досить повільному темпі, адже навантаження на організм потрібно збільшувати поступово, потім 20 хвилин зі швидкістю п'ять–шість кілометрів на годину, потім знову перейдіть на неспішний крок протягом п'яти хвилин, щоб охолонути.
  2. При виборі місця для прогулянки віддавайте перевагу горбистій місцевості.
  3. Головне - пам'ятайте про те, що ходьба пішки є відмінним початком шляху до повного оздоровлення та відмінної фізичної форми! Пам'ятайте, що потрібно поступово давати навантаження на організм, і ви вже найближчим часом відчуєте себе набагато краще і бадьоріше. Ходіть на здоров'я.
3129 0

Коментарі до статті