Усмішка запускає процес синтезу ендорфінів

Усмішка запускає процес синтезу ендорфінів

По-перше, усмішка всім личить.

По-друге, дарує відчуття щастя, додає здоров’я і робить вас соціально успішним.

Усмішка є виразним рухом м’язів обличчя, універсальним для всіх людей, незалежно від кольору шкіри, країни проживання, віку, статі, соціального статусу та культурних традицій. Усі люди на планеті Земля усміхаються, виявляючи цим мімічним рухом губ, очей та щік свій гарний настрій, доброзичливість, почуття задоволення чи радість від зустрічі з іншими людьми.

Науковці стверджують, що усміхатися надзвичайно корисно для здоров’я, оскільки усмішка запускає певні процеси в мозку людини, активуючи зв'язок між тілом та мозком. Це відбувається в лівій лобовій частині, яка відповідає за емоції щастя.

Усміхайтеся – і станете щасливішим

Навіть якщо у вас кепський настрій, зробіть над собою зусилля й усміхніться до людей, які поряд із вами. Якщо ж ви на самоті – підійдіть до дзеркала й усміхніться до свого зображення. І ваш мозок отримає сигнал, що ви щасливі. Відтак, організм почне виробляти ендорфіни - гормони, які піднімають настрій. Коли ж ви, навпаки, набурмоситеся – то одразу ж почнете почувати себе нещасним. Отже, геть плаксиву міну й насуплені брови – нехай ваше обличчя завжди випромінює лагідну, веселу, іскристу усмішку!

Щастям можна заразитися

Усміхнена людина приносить щастя. Досить побачити усміхнену людину, як і самому захочеться усміхнутися. Отже, усмішка - заразлива. Коли хтось усміхається, він заражає гарним настроєм інших людей. Чим більше усміхнених людей довкола – тим більше шансів, що ви постійно будете в чудовому гуморі. Тому щедро даруйте усмішки своїм друзям, рідним, колегам – і отримуйте навзаєм від них ці маленькі, але потужні імпульси щастя. Нехай щастя огортає вас щільною хмарою.

Усмішка підтримує здоров’я

Усмішка допомагає подолати стрес, позбутися втоми та виснаженості, а також зменшує відчуття тривоги. Коли сигнали, що ми щасливі, досягають мозку, організм, як правило, зменшує частоту дихання і серцевих скорочень. Зниження рівня стресу позитивно позначається на здоров'ї в цілому: знижується артеріальний тиск, поліпшується травлення і сон, нормалізується рівень цукру в крові. Усмішка допомагає зміцнювати імунну систему. Дослідження показують, що у людей, які часто усміхаються і сміються, підвищується рівень антитіл, що борються з інфекціями і поліпшують роботу імунної системи.

Ви такі гарні, коли усміхаєтеся!

Ми завжди звертаємо увагу на людей, які усміхаються. Такі люди нас приваблюють, а люди з похмурим виразом обличчя - відштовхують. Чарівна усмішка робить людину більш привабливою як потенційного сексуального партнера. Тому, спілкуючись із людиною, яка вас зацікавила в цьому плані, не шкодуйте усмішки. Це додасть вам привабливості і привнесе відчуття щастя у ваші стосунки.

Усмішка – шлях до успіху

Усміхнені люди виглядають більш упевнено.

Не соромтеся усміхатися на зборах та ділових зустрічах, і колеги будуть реагувати на вас позитивно. Ви не лише будете виглядати більш привабливим, але й справлятимете враження впевненої в собі людини, відповідальної та рішучої.

 

Також читайте "Позитивне спілкування поліпшує здоров’я"

"Скільки ж у світі оптимістів?"

5099 0

Коментарі до статті