Усміхатися корисно для здоров’я – стверджують науковці

Науковці стверджують, що усміхатися надзвичайно корисно для здоров’я, оскільки усмішка запускає певні процеси в мозку людини, активуючи зв’язок між тілом та мозком. Це відбувається в лівій лобовій частині, яка відповідає за емоції щастя.

Усміхайтеся – і станете щасливішим

Навіть якщо у вас кепський настрій, зробіть над собою зусилля й усміхніться до людей, які поряд із вами. Якщо ж ви на самоті – підійдіть до дзеркала й усміхніться до свого зображення. І ваш мозок отримає сигнал, що ви щасливі. Відтак, організм почне виробляти ендорфіни – гормони, які піднімають настрій. Коли ж ви, навпаки, набурмоситеся – то одразу ж почнете почувати себе нещасним. Отже, геть плаксиву міну й насуплені брови – нехай ваше обличчя завжди випромінює лагідну, веселу, іскристу усмішку!

Щастям можна заразитися

Усміхнена людина приносить щастя. Досить побачити усміхнену людину, як і самому захочеться усміхнутися. Отже, усмішка – заразлива. Коли хтось усміхається, він заражає гарним настроєм інших людей. Чим більше усміхнених людей довкола – тим більше шансів, що ви постійно будете в чудовому гуморі. Тому щедро даруйте усмішки своїм друзям, рідним, колегам – і отримуйте навзаєм від них ці маленькі, але потужні імпульси щастя. Нехай щастя огортає вас щільною хмарою.

Усмішка підтримує здоров’я

Усмішка допомагає подолати стрес, позбутися втоми та виснаженості, а також зменшує відчуття тривоги. Коли сигнали, що ми щасливі, досягають мозку, організм, як правило, зменшує частоту дихання і серцевих скорочень. Зниження рівня стресу позитивно позначається на здоров’ї в цілому: знижується артеріальний тиск, поліпшується травлення і сон, нормалізується рівень цукру в крові. Усмішка допомагає зміцнювати імунну систему. Дослідження показують, що у людей, які часто усміхаються і сміються, підвищується рівень антитіл, що борються з інфекціями і поліпшують роботу імунної системи.

Ви такі гарні, коли усміхаєтеся!

Ми завжди звертаємо увагу на людей, які усміхаються. Такі люди нас приваблюють, а люди з похмурим виразом обличчя – відштовхують. Чарівна усмішка робить людину більш привабливою як потенційного сексуального партнера. Тому, спілкуючись із людиною, яка вас зацікавила в цьому плані, не шкодуйте усмішки. Це додасть вам привабливості і привнесе відчуття щастя у ваші стосунки.

Усмішка – шлях до успіху

Усміхнені люди виглядають більш упевнено.

Не соромтеся усміхатися на зборах та ділових зустрічах, і колеги будуть реагувати на вас позитивно. Ви не лише будете виглядати більш привабливим, але й справлятимете враження впевненої в собі людини, відповідальної та рішучої.

 

Також читайте:

“Позитивне спілкування поліпшує здоров’я”

“Скільки ж у світі оптимістів?”