Ковток сонця у вашій склянці

Останнім часом сонечко не частий гість на нашому небосхилі. Але це не біда, адже отримати свою порцію сонця можна й іншим шляхом. Наприклад, додати в свій раціон продукти, багаті хлорофілом або так званим «Концентратом сонячної енергії».

Хлорофіл – це унікальний компонент, що міститься в зелених рослинах. Вловлюючи енергію сонячного світла, хлорофіл шляхом фотосинтезу генерує поживу для рослин. Вся без винятку зелень на нашій землі містить в собі сонячну енергію. Тому, вживаючи зелені рослини, ми, по суті, харчуємося цілющою енергією сонця, яка омиває і наповнює весь наш організм.

Дивно, що за своєю будовою хлорофіл ідентичний гемоглобіну крові людини. Єдиним розходженням у будові цих двох речовин є один центральний атом. У молекулі хлорофілу цим атомом є магній, а в молекулі гемоглобіну – залізо. Саме тому хлорофіл ще називають «кров’ю рослин».

Завдяки такій подібності хлорофіл з легкістю проникає в тканини людського організму і відновлює їх первинні функції. Він очищає і зцілює всі наші органи, знищуючи на своєму шляху усі грибки, бактерії і навіть ракові клітини. Хлорофілу під силу навіть запобігання змін в молекулах ДНК.
Але як же нам дістатися до цієї корисної речовини і збільшити його потрапляння в наш організм?

У першу чергу, звичайно ж, додати зелені коктейлі в свій щоденний раціон.

Зелені коктейлі настільки легкі у приготуванні, що затягують більшість тих, хто цікавиться здоровим способом життя. Зелений коктейль готується з будь зеленої трави, води і фруктів або овочів. Основні правила – фрукти і зелень – у співвідношенні 60 на 40, овочі і фрукти не змішувати.

Пропоную кілька моїх улюблених коктейлів:
• зелень + полуниця + банан
• зелень + банан + ківі
• зелень+ авокадо + капуста
• зелень + яблуко + авокадо + ківі
• зелень + манго + лимон
• зелень + апельсин + грейпфрут

Насолоджуйтесь сонечком у вашій склянці!