Прогулянки проти стресу

прогулянки проти стресу

Кожен з нас не раз мабуть мав справу зі стресовими періодами у своєму житті. І з власного досвіду пам’ятає, що іноді стрес — не так уже й погано, у сенсі мотивації та зібраності. Корисна інформація від “Спокійно.Енергійно”

Про прогулянки проти стресу

Проте надмірний стрес протягом дуже довгого часу – вже явно нікчемний мотиватор. Він скоріше перетворюється на важкий тягар і часто призводить до проблем з фізичним та психічним здоров’ям.

Отже, геть від стресу – виходьмо надвір!

Природа – справжній цілитель. Свіже повітря, сонячне світло, звуки, краєвиди, запахи та загальне відчуття перебування на свіжому повітрі повертають відчуття впевненості та щастя.

Дослідження свідчать, що прогулянки на природі краще впливають на зняття стресу, аніж прогулянки у міському середовищі.

Ходьба сприяє вивільненню у мозку хімічних речовин, які називаються ендорфінами – вони стимулюють розслаблення та покращують наш настрій. Змусивши свій мозок виробляти більше цих гормонів щастя, ми природним чином досягаємо того, що більшість рецептурних ліків намагаються зробити штучно.

Прогулянка дає нам можливість подумати, а також час на подолання стресу. Вихід із стресового середовища, вдихання повітря та відчуття руху тіла – це природне зняття стресу.

Прогулянка збільшує приплив крові до нашого мозку – це допомагає швидше оцінити різноманітні аспекти наших поточних проблем в офісі чи вдома. А також, можливо, прискорює народження нових креативних ідей та рішень.

Фрідріх Ніцше говорив: «Всі по-справжньому великі думки зароджуються під час прогулянки».

На думку дослідників зі Стенфордського університету, збільшення проведеного часу на природі позитивно впливає на психічне і фізичне здоров’я і допомагає впоратися із:

• тривожними розладами

• депресіями

• серцево-судинними захворюваннями

• ожирінням