Онкоскринінг чоловіків і жінок: які обстеження і в якому віці треба проходити?

4 ЛЮТОГО ВІДЗНАЧАЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З РАКОМ. БІЛЬШІСТЬ ФОРМ ЦЬОГО ЗАХВОРЮВАННЯ МАЮТЬ ХОРОШИЙ ПРОГНОЗ ЛІКУВАННЯ ПРИ ВИЯВЛЕННІ НА РАННІЙ СТАДІЇ. НАПРИКЛАД, РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ НА I СТАДІЇ ВИЛІКОВНИЙ У 95% ЖІНОК. НАТОМІСТЬ КОЖНІЙ ЧЕТВЕРТІЙ ЖІНЦІ В УКРАЇНІ РАК ГРУДЕЙ ДІАГНОСТУЮТЬ ВЖЕ НА ІІІ-ІV СТАДІЇ, КОЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ЗНАЧНО ЗНИЖУЄТЬСЯ. СХОЖА СИТУАЦІЯ І ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ ЧОЛОВІКІВ: У 21% ВИПАДКІВ РАК ПРОСТАТИ ВИЯВЛЯЮТЬ ВЖЕ НА СТАДІЯХ, КОЛИ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ МЕТАСТАЗИ. 

РАЗОМ ІЗ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНСТИТУТОМ РАКУ ПРОПОНУЄМО ІНФОГРАФІКИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ, ЯКІ ОБСТЕЖЕННЯ І ЯК ЧАСТО ВАРТО ПРОХОДИТИ, ЩОБИ ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я.

УСІ ОБСТЕЖЕННЯ, ПРО ЯКІ ЙТИМЕТЬСЯ НИЖЧЕ, ОПЛАЧУЮТЬСЯ ЛІКАРНЯМ З ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ЗА РАХУНОК ПРОГРАМИ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ, ТОМУ ДЛЯ ПАЦІЄНТА Є БЕЗОПЛАТНИМИ. ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ПРОЙТИ ЇХ. 

КРІМ ТОГО, ЯКЩО ВИ ПОМІТИЛИ БУДЬ-ЯКІ ЗМІНИ У ЗДОРОВ’Ї, НЕГАЙНО ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ЧИ ТЕРАПЕВТА. ВІН СКЕРУЄ ВАС НА ВІДПОВІДНІ ОБСТЕЖЕННЯ ЧИ ДО ВУЗЬКОГО СПЕЦІАЛІСТА.