П’ять тибетських перлин: гімнастика для молодості

П’ять тибетських перлин: гімнастика для молодості

Мабуть, багато хто хоче знайти такий вид фізичної активності, який не вимагав би багато часу й сил, давався б легко, без напруження, і при цьому приносив би відчутний ефект і для поліпшення самопочуття, і для зменшення ваги. Здається, що це неможливо? А про «П’ять тибетських перлин» чули?

Це набір досить простих вправ, кожну з яких потрібно спочатку робити тричі, поступово підвищуючи кількість повторювань до 21-го разу. Наприклад, до восьми повторів кожної вправи можна підійти приблизно через місяць. Отже, збільшення кількості повторів має бути дуже поступовим.

Вправа перша: стати рівно, руки витягнути в сторони. Повертати корпус (тобто, обертатися) за годинниковою стрілкою до легкого запаморочення. 

Вправа друга: лягти на спину, руки покласти вздовж тіла, долоні притиснути до підлоги, випростати ноги, підборіддя притиснути до грудей. Вдихнути і одночасно підняти прямі ноги вгору. Видихнути й опустити ноги. 

Вправа третя: стати на коліна, руки покласти на сідниці. Зробити вдих і відхилити голову назад. Намагайтеся тягнути грудну клітку вперед, прогинаючи хребет. Повернутися у вихідне положення. 

Вправа четверта: сядьте на підлогу, випростайте ноги. Долоні покладіть на підлогу з боків від сідниць. Закиньте голову, вдихніть і одночасно підніміть тулуб. Зберігайте таке положення впродовж 10–15 секунд. Видихніть, поверніться у вихідне положення.

Вправа п’ята: обіпріться на долоні й коліна. Вдихніть, відірвіть коліна від підлоги, випростайте ноги. Зберігайте положення впродовж 10–15 секунд. Видихніть, поверніться у вихідне положення.

Вправа шоста: стати, руки вздовж тіла, опустити голову. На вдих напружити м’язи таза й живота. Видихнути через рот і напружити м’язи ще сильніше. Вдихнути, трохи підніміть руками грудну клітину, затримайтеся в цьому положенні, наскільки вистачить дихання. Видихніть.

Цей набір вправ дає змогу підтягнути м’язи живота, допомагає позбутися проблем зі спиною, стати бадьорішим та зменшити вагу тіла, не змінюючи харчових звичок.

8485 0

Коментарі до статті