Біоенергетичний баланс людини: що його порушує і як відновити

Протягом життя нас оточують потоки енергії: рух, серцебиття, мислення, мова, секс, робота – на все це потрібна енергія. Бути здоровим – це значить віднайти енергетичний баланс та бути у гармонії із самим собою та навколишнім світом. Ви помічали, що в одних і тих же умовах деякі люди працюють ефективно і не втомлюючись, а деякі дуже швидко згорають? Просто хтось вміє поповнювати запаси цієї загадкової матерії – біоенергії – а хтось ні.

Біоенергетика і здоров’я

Біоенергетика є одним із розділів біохімії, і досліджується сучасною медициною на клітинному рівні. Кожна клітина тіла людини несе певну інформацію. За допомогою цієї інформації можна дізнатись про патологічні процеси, що відбуваються в організмі ще до того, як проявляться клінічні симптоми. Але ми не одноклітинні створіння, тому тілом людини циркулює безліч різноманітних потоків енергії, подібно кровообігу, і ці потоки взаємодіють один з одним, впливають на стан самої людини та навіть оточуючих. Якщо у людини напружені м’язи, важка хода, спина згорблена, і складається враження, ніби вона несе невидиму важку ношу – це однозначно говорить про закупорювання енергетичних потоків, що рано чи пізно призводить до розвитку захворювань.

Сам собі біоенергетик

Для того, щоб відновити нормальну циркуляцію енергії, не потрібно бути екстрасенсом чи біоенергетиком. Ця внутрішня сила є в кожного з нас, її потрібно просто відчути, і не важливо, як ви  її назвете: біоенергією, праною (так її іменують йоги), чи «ши» (у тих, хто практикує бойові мистецтва)… Потрібно зрозуміти, що саме ця матерія,чим би вона не була, робить нас духовними створіннями. Ми весь час обмінюємось цією енергією одне з одним і з природою. Тому важливо серйозно ставитись до того, які люди вас оточують і які думки живуть у вашій голові.

Енергетичні вампіри

Енергія кожної людини складається із діапазону частот, які складають її унікальну вібрацію. Іноді частоти енергії інших людей руйнівні або несумісні із вашими. Чи бувало у вас колись, що після спілкування з певними людьми, у вас починала боліти голова, чи з’являлося відчуття повного виснаження? Таких людей часто називають «енергетичними вампірами». Справа в тому, що кожна людина по-різному поповнює запаси своєї енергії. Хтось – із Космосу, енергетичних запасів Всесвіту, тобто природним шляхом, спілкуючись із навколишнім світом, медитуючи, займаючись творчістю. А хтось поповнює свої запаси лише за рахунок інших.

Чистимо ауру в домашніх умовах

Є дуже простий спосіб позбутися негативного впливу інших людей та відновити свій енергетичний баланс. Просто прийміть душ. Вода, яка стікає по вашому тілу, змиє все погане, що «прилипло» до вашої аури за день. Тому приймати вечірній душ є не лише приємною та важливою гігієнічною процедурою, а і «перезавантажує» ваші біоенергетичні показники.

Підготувала Галина Теличук

спеціально для “Живи активно”