Скільки сексу потрібно людині?

Кілька років тому відомим в усьому світі виробником презервативів було проведено опитування щодо сексуального темпераменту різних народів. Ці дані поки є найсвіжішими та найбільш змістовними.

Хто кого?

Місце сексу в житті мешканців різних країн

Найважливішим сексуальне життя є для мешканців Греції – це визнали 87% опитаних у цій країні.

Цікаво, що росіяни потрапили на друге місце – 80% наших північних сусідів вважають, що секс – це дуже важливо.

На один відсоток від них відстають поляки та бразильці.

Натомість німці оцінюють секс як дуже важливу складову життя в 59% випадків.

Найменш важливим сексуальне життя є для мешканців Таїланду та Японії: лише 38% мешканців цих країн визнають надзвичайну важливість статевих стосунків.

Середній показник занять сексом на рік у різних країнах

У Греції займаються сексом 164 рази на рік. У Бразилії145 разів. Росіяни – принаймні, з їхніх слів – теж не пасуть задніх і мають в середньому 143 статевих контакти щороку. Не дивно, що останні в цьому переліку японці, адже для них – за їхніми ж оцінками – секс не такий вже й важливий. Тілесним утіхам вони віддаються лише 48 разів на рік. Слід зважати, що для японців дуже важливо казати правду. Ймовірно, цим теж певною мірою може пояснюватися така різниця в статистиці між представниками японської та інших культур…

Тривалість занять сексом у різних країнах, якість і задоволеність сексуальним життям

Тривалість статевого акту також цікавила авторів опитування. Вони з’ясували, що найдовше займаються сексом мешканці Нігерії – цілих 24 хвилини. Греки відстають майже на дві хвилини, а бразильці – на дві з половиною. Середньостатистичний російський статевий акт триває 18 хвилин.

Говорять про секс найчастіше в Мексиці. 80% мексиканців підтвердили, що обговорюють статеві стосунки зі своїм партнером. У Греції цей показник становить 76%. А із правдолюбних (чи, може, просто дуже сором’язливих) японців лише 21% обговорює зі своєю половинкою те, що відбувається в ліжку.

Втім, тривалість сексу і його якість, а також задоволеність сексуальним життям – поняття різні. У Франції, наприклад, 70% мають регулярні статеві стосунки (щонайменше раз на тиждень), але задоволені ними лише 25%. Мексиканці при такій же частості контактів задоволені значно більше – позитивно своє сексуальне життя оцінюють 63% мешканців цієї країни. В Росії по-справжньому задоволені тільки 42% опитаних. Але з японцями не зрівняється ніхто. 31% сексуально активних пар у цій країні визнали секс таким, «що втомлює».

Отже, у середньому на планеті люди займаються сексом 103 рази на рік.

Почухаємося?

Будь-хто визнає, що є чимало речей, які за ступенем задоволення цілком можуть конкурувати із сексом. Це і радість творчості, і ейфорія відкриття, і смачна їжа, і сміх, і приємні покупки. До переліку можна додати й… чухання.

Виявляється, вчені, не лінуючись, шукають, яку ж частину тіла людині найприємніше чухати. Раніше вважалося, що неперевершеною у цьому плані є ділянка спини. Але нещодавно Британський журнал з дерматології надрукував дослідження, яке доводить, що приємніше чухати колодочку (російською – лодыжка). Дослідники лоскотали за допомогою рослини, що подразнює шкіру, кілька частин тіла у добровольців. Обрали передпліччя, спину і колодочку. Виявилося, що остання чухається найсильніше, і її чухання приносить найбільше задоволення. Звичайно, сексу це не замінить. Але, якщо нікого немає поряд, чому б не… почухатися?

Починаючи статеве життя, людина гадки не має, наскільки інтенсивним воно буде і як довго триватиме. Найкращий порадник у цьому питанні – власне тіло. А ще – життєві обставини. Якщо ж складається не так, як хочеться, завжди можна прикрасити дійсність. Розмови про секс, зрештою, можуть виявитися досить збудливими. Та дуже важливо слухати чужі оповідки й читати статистичні дані із певною мірою скептицизму. Згадайте анекдот про немолодого чоловіка, який приходить до лікаря, і розповідає, що його сусід такого ж віку постійно каже про свої сексуальні перемоги. «Що ж мені робити?», – запитує пацієнт. «Кажіть і ви», – відповідає лікар. Усім опитуванням про частоту занять сексом можна довіряти приблизно настільки ж, наскільки й оповідям старенького про здобутки в ліжку.

84% жінок визнають, що використовують секс для того, щоб вмовити своїх чоловіків допомогти у домашніх справах.

12% щасливих подружніх пар сплять окремо.

48% жінок хоча б раз у житті імітували оргазм.