Сучасні технології у догляді за немовлям

З появою малюка життя молодих батьків кардинально змінюється. Хронічно не вистачає часу на, здавалося б, елементарні речі. Маленьке чудо потребує постійної уваги та турботи, забираючи весь час та сили. Якщо ви не маєте сторонньої допомоги у вигляді бабусь чи нянь, настає побутовий коллапс. Купа непочатих або недороблених справ. Повстає питання – де брати час, сили та натхнення?

На допомогу приходять «розумна» побутова техніка та інноваційні смарт-прилади. Використовуючи сучасні технології, певні процеси та роботи не потребуть вашої присутності взагалі, або як мінімум забирають менше часу. Заощаджений час можна використати на сон:)

Серед найпопулярніших і найкорисніших інноваційних смарт-приладів можна виділити наступні предмети:

“Розумні” пінетки

Функції: ці розумні носочки працюють за допомогою додатка на смартфоні. До їх функцій входить вимір пульсу малюка і рівня кисню в крові. В разі зміни цих показників, батьки отримують сигнал на мобільний пристрій, який відправляють пінетки. Асортимент таких пінеток включає три розміри, їх використовують для дітей віком від одного дня і до трьох місяців.

Пляшечки, які нагріваються самі

Функції: Такі пляшечки всього за 4 хвилини підігрівають рідину, яка знаходиться всередині до потрібної температури. При цьому вони не потребують електроживлення, бо не обладнані батарейками і акумуляторами. Процесс нагріву відбувається за рахунок картриджа, який наповнений водою з сіллю. Тому для того, щоб запустити хімічну реакцію, в результаті якої рідина нагріється, потрібно потрясти пляшечку. Такий смарт-прилад оцінять батьки, які люблять вести активний спосіб життя і подорожувати.

Заколисувач для коляски

Функції: Неспокійний сон малюків змушує мам іноді падати з ніг від втоми, заколисуючи немовлят вночі. Використовуючи розумний гаджет, ви зможете спокійно відпочивати, в той час як пристрій буде дбайливо заколисувати вашу малечу. Для цього потрібно за допомогою липучок прикріпити девайс до ручки коляски, і відрегулювати амплітуду коливань. Працює він від акумулятора, який можна перезаряджати.

Відеоняня

Функції: Цей “розумний” гаджет виконує декілька функцій, а саме системи відеоспостереження, радіоняні і безконтактного термометра. Завдяки камері з чутливими датчиками відеоняня передає звук і зображення на відстань до 300 м.  За допомогою відеоняні за малюком можна спостерігати як вдень, так і в ночі, так як вона обладнана пристроєм нічного бачення. Серед додаткових функцій відеоняні можна виділити таймер і систему автоматичного попередження про втрату сигналу, а також дистанційне управління. Наявність індикатора батареї та можливість регулювати гучність звуку і яскравість картинок роблять сучасний гаджет ще зручнішим для використання.

Смарт-соски

Функції: Вимірювати температуру малюка з таким смарт-приладом дуже зручно. Достатньо дати дитині соску і завантажити на смартфон необхідний додаток. Після цього всі дані, стосовно температури малюка будуть надходити на мобільний пристрій і фіксуватись.  В результаті чого ви будете володіти інформацією, щодо зміни показників температури та ефективності жарознижувального препарату.

Смарт машина для приготування дитячих сумішей.

Функції: Процес правильного приготування дитячої суміші складається із декількох етапів, і чіткого виконання всіх інструкцій. Для того, щоб навчитись це робити швидко і якісно, вам необхідно буде виділити час і зусилля. Однак, з появою смарт-машини для приготування молочної суміші, все стало значно простішим. Сучасний гаджет приготує суміш потрібної температури і консистенції, а також в необхідній кількості всього за 4-25 секунд. Використання смарт машини допоможе заощадити час, як напротязі дня, так і вночі і рано вранці, що особливо зручно і комфортно. Керувати машиною можна як вручну, так і за допомогою додатка на смартфоні.

Смарт-лампа природного світла

Функції: Повністю керована система освітлення здатна імітувати як світанок, так і яскравий день, а також захід сонця. Її використання дозволяє дітям різного віку і дорослим легко прокидатись і засинати.

Використовувати гаджет можна цілодобово, при цьому він обладнаний пятьма базовими режимами. Зручним є можливість його налаштування згідно з індивідуальними параметрами. Пристрій є повністю безпечним джерелом сонячного світла, бо в ньому немає ультрафіолетового випромінювання.

 

Прес-бюро “Живи активно”