Чому шкіра стає сухішою в холодну погоду

Багато жінок відзначають, що в холоди стан їх шкіри і волосся різко погіршується. В якості основної проблеми, супутньої організму в цей період, найчастіше називають сухість. Дійсно, здається, що зволоження не вистачає і шкірі обличчя, і шкірі рук і тіла, і волоссю. 

Чому так відбувається

Це відбувається тому, що цілий комплекс негативних факторів відбирає у нашого організму вологу. Ось тільки деякі з них:

  • різкі перепади температури;
  • сухе повітря опалювальних приміщень;
  • розріджене повітря при сильному морозі;
  • сніг і сильний вітер.

Весь цей комплекс агресивних впливів зовнішнього середовища призводить до відчуття сухості, і тому в холодну пору року необхідно забезпечити максимальне зволоженню шкіри тіла, обличчя та рук. Для початку можна намагатися споживати більше води, щоб забезпечити організму внутрішнє зволоження. Крім того, якщо ви багато часу проводите в приміщеннях з опалювальними приладами, можна подумати про встановлення зволожувача повітря. Крім того, потрібно скорегувати свої косметичні звички.

Зволоження тіла

У холоди важко утриматися від прийому гарячої ванни. Вона добре розслабляє і допомагає зігрітися після вулиці. Важливо не забувати, що деякі засоби для ванни сушать шкіру, тому потрібно стежити, щоб у їх складах були компоненти догляду. Крім того, після виходу з ванної краще наносити на тіло зволожуючий крем або лосьйон, щоб забезпечити глибоке зволоження шкіри тіла в нічний період.

Зволоження обличчя

Зверніть увагу на склад зволожуючого крему, який ви використовуєте в зимовий період. Якщо кількість гідрокомпонента в ньому буде занадто великим, при виході на холод це може спровокувати спазм судин, і клітини шкіри обличчя не отримають достатньо поживних елементів. Не забувайте, що вихід на мороз з кремом, який погано ввібрався на обличчі чреватий переохолодженням шкіри і намагайтеся робити паузу між нанесенням засобу і виходом на вулицю – хоча б у 15 хвилин.

Зволоження рук

Шкіра рук, практично позбавлена природного захисту і механізмів зволоження, особливо страждає в холоди. Вона може погрубіти і покритися ранками, а також холодову алергію. Від нестачі зволоження шкіра рук також може почати тріскатися, тому не забувайте, що під рукою завжди потрібно мати ефективний зволожуючий крем, який зможе повернути їй м’якість і усунути сухість.