Яке волосся не можна висмикувати

Більше половини всіх жінок стурбовані надлишком волосся на тілі. Вони готові витрачати безліч коштів та часу на епіляцію, гоління, депіляцю та висвітлювання. Але іноді достатньо просто взяти в руки пінцет. Щоправда, вищипувати можна не всі типи волосся.

Які волосинки краще залишити у спокої або видалити іншим методом, читайте у цій статті.

Сиве волосся

Усунення сивих волосинок шляхом вищипування – привабливий але неефективний спосіб. Користь від цього нульова.  До того ж, вищипування сивини може пошкодити волосяний фолікул, зіпсувати структуру волосини і шкіру голови. Та головне, що це не позбавляє від самої проблеми: вже скоро поряд із однією сивою волосиною з’явиться кілька нових.

Брови

Після вищипування брів відростають не всі втрачені волосини. Це означає, що кількість волосинок від разу до разу буде зменшуватися, і ви ризикуєте назавжди втратити вашу природну форму брів.  Для корекції цієї ділянки краще підходить не пінцет, а воскова епіляція. Крім того, не варто забувати робити перерви, щоб волосяні фолікули встигали відновлюватися.

Підборіддя і ніс

Вищипування волосся на обличчі може призвести до подразнень, появи врослого волосся, поверхневих і глибоких запальних процесів.

Найбільш уразливими є ділянки носа, верхньої губи і підборіддя. Саме вони найчастіше запалюються через інфекції. Також є кілька естетичних проблем: на місці тоненького світлого волосся з’являєтьсяя темніше  і жорсткіше. Тому, найкращим способом позбутися від волосся на обличчі вважається електроліз волосяної цибулини.

Волосся під пахвами

Воскова епіляція пахв, де шкіра дуже ніжна, – процедура, на яку зважиться не кожна жінка. Однак, вищипування пінцетом – не менш болісно і дуже небезпечно.

Лазерна епіляція видаляє волосся назавжди. Хоч це і не найдешевше рішення, зате безпечне і надійне, як для цього випадку.

Зона бікіні

Вищипування волосся у цій інтимній зоні дуже часто призводить до вростання волосся. Оскільки волосини в цьому місці міцні, і волосяні цибулини залягають порівняно глибоко, ризиик травмування шіри тут найбільший. Ризик інфікування в цьому місці теж посилений, можуть утворитися гнійники.  Епіляція гарячим воском – оптимальний бюджетний вихід вихід, а найкращий, хоч і затратний – лазерна епіляція, результат від якої позбавить вас від цієї проблеми на довгі роки.