Галети з черешнею і шоколадом

Рецепти

Галети з черешнею і шоколадом

Шоколад використовуйте дуже хорошої якост, який полюбляєте самі. А черешню слід очистити від кісточок. Тісто повинно бути несолодке, вершкове, що ідеально підходить для начинки з солодкої черешн і ітемного шоколаду.

Приготування

  1. Розділітьвершкове масло на 5 і 3 ст. ложки (розріжте його на кубики 1 см). Велику частину покладітьу холодильник, меншу – в морозильник як мінімум на півгодини.
  2. Борошно, сіль і розпушувач висипте у пластиковий пакет і також покладіть в морозильник на півгодини, розімніть руками (пакет не викидайте).
  3. Додайте масло з холодильника і включітьміксер приблизно на 20 секунд або доки не утворюються великі крихти.
  4. Додайте заморожене масло і зивайте, поки шматочки замороженого масла не стануть розміром з горошину.
  5. Додайте вершки і збивайтедоки тісто не буде трохи злипатися, якщо його здавити у долоні. На будь-якому етапі важливо не перестаратися, щоб у тіста зберігались шари і легкість, а не жорсткість і щільним.
  6. Висипте суміш у пакет, побийте каталкою через плівку (не перестарайтесь) доки тісто не буде добре тримати форму і стане трохи еластичним.
  7. Розділфть тісто на 4 частини, надайте кожній частині форму кулі і витримайте в холодильнику не менше години.
  8. Кожну кулю із тіста розкачайте в диск діаметром 20 см.
  9. Викладіть тісто на деко, наверх, рівномірно розподіливши, викладіть черешню і шоколад. Защипіть бортики в довільній формі, змастіть яйцем, змішаним з молоком, зверху посипте коричневим цукром.
  10. Випікайте при при 200 ºС), поки галети не зарум'яняться, близько 25 хвилин.


2646 0

Коментарі до статті