Розтопіть чорний шоколад (200 г, не менше 65%) і вершкове масло (100 г). Якщо ви початківець в шоколаді, краще топіть його на водяній бані.
Можна покласти сотейник зразу на вогонь та помішувати. Нам потрібна однорідна, блискуча маса. Якщо у вас шоколадна маса пішла крупинками, це означає, що ви перегріли шоколад і його потрібно викинути.
В цей час збиваємо два яйця та цукор. До дуже пухкої, білої маси, на це піде хвилин 10-15, не лінуйтесь, це важливо!
В пухку масу з яєць та цукру всипаємо розпушувач (1/4 ч.л.) та борошно (35-40 г). Борошна ми беремо дуже мало, щоб печиво було схоже саме на брауні, а не звичайний шоколадний десерт. Саме тому в вас повинна бути стійка, пухка яєчна піна.
Продовжуючи збивати масу, влийте злегка охолонувшу шоколадну суміш. Тонкою цівкою.
Перекладіть тісто в мішок. Воно повинно бути достатньо густим.
Відсадіть на пергамент невеликі шайбочки в 4 см діаметром. На досить великій відстані одне від одного.
Випікаємо в розігрітій до 180 градусів духовці (верх і низ). На все у вас піде хвилин 8-12. Тут важливий момент — не пересушіть брауні, інакше вони будуть жорсткими та сухими. Тому, як тільки ви побачили, що утворилась легка скоринка та тріснула – перевірте готовність. Натисніть рукою, якщо печиво сформувалось, пора виймати.
Дайте печиву охолонути та покладіть в контейнер. Так вони стануть ще м’якшими. Якщо поспішаєте, можете робити крем одразу.
Поєднуємо вершковий, творожний сир (150 г, Хохланд, Альметте або щось подібне) і арахісову пасту (75 г). Можете взяти фісташкову або іншу, плотної консистенції.
Збийте міксером до однорідності. Маленький секрет, додайте жовтий барвник.
Покладіть крем в мішок, та з’єднайте половинки кремом. Тримайте печиво в холодильнику, так крем стабілізується та стане твердішим і їсти печиво буде зручніше.
Зберігати в холодильнику можна тиждень!