Чотири продукти, які допоможуть легше худнути

З віком метаболізм сповільнюється і набрати зайві кілограми стає набагато простіше, ніж  було раніше.

Ці 4 продукти допоможуть легше худнути:

Індичка

Крім того, що індичка — відмінне джерело білка, вона ще й стимулює спалювання жирів. Вся річ у тому, що пісне м’ясо дає багато сил, ідеально усуває відчуття голоду і живить організм всіма необхідними поживними речовинами. А за рахунок того, що після обіду або вечері з індичкою, організм ще довго не захоче їсти, прискорюється обмін речовин.

Їжте м’ясо індички в запеченому або вареному вигляді. Краще, якщо воно буде без шкірки.

Шоколад

Не дивлячись на те, що багато хто вважає шоколад причиною зайвої ваги, насправді він — дуже корисний продукт. Звичайно, його не варто їсти у великих кількостях, але в якості десерту до кави можна Мова йде про натуральний чорний шоколад (необов’язково супер чорний). У складі шоколаду є кофеїн і катехін. Ці два компоненти прискорюють обмін речовин і сприяють спалюванню жиру. Тому сміливо їжте шоколад в першій половині дня.

Грейпфрут

Він допомагає спалювати жири, а також позбавляє від целюліту, сприяючи нормалізації обміну речовин. Крім того, грейпфрут багатий на клітковину і вітамін С. Його можна їсти як в чистому вигляді в якості перекусів, так і додавати в салати або до м’яса.

Груші і яблука

Груші і яблука за рахунок вмісту пектину відмінно захистять ваше тіло від жиру. Пектин, зв’язуючись із водою, обмежує кількість жиру, який приймає організм. Тому сміливо їжте ці фрукти в якості перекусів. Варто пам’ятати і про те, що з яблук і груш можна приготувати багато корисних і смачних десертів. Обов’язково включайте ці продукти в щоденний раціон.