Як силові вправи зміцнюють організм

З’явився привід стерти пил із придбаних два роки тому гантелей. Силові вправи впливають на організм краще, ніж звичайне кардіо чи аеробіка,  стверджують вчені університету Сіднея. Тренування м’язів знижує ризик передчасної смерті від усіх можливих хвороб, у тому числі й раку.

Додамо, що йдеться про усі вправи, котрі тренують силу м’язів.

І зовсім не обов’язково бігти в тренажерний зал. Можна працювати і з власною вагою, наприклад, регулярно виконуючи планку, віджимання чи підтягування.

Щоб зробити такі висновки вченим знадобилися дані більше 80 тисяч людей за 14 років. Дослідники відслідкували зв’язок між силовими тренуваннями та смертністю від серцево-судинних захворювань та раку. Результат приємно здивував вчених.

Виявилося, що додавання силових вправ до звичайного кардіо додатково знижує ризик передчасної смерті від будь-яких хвороб на 23%, і на 31% – від раку.

Важливо і те, що учасники експерименту, які просто «тягали залізо» і тренували м’язи, не зменшили ризик виникнення проблем із серцем та судинами.

Тільки поєднання аеробіки (біг, плавання, йога, пілатес та ін.) і силових навантажень мало помітний ефект на серцево-судинну систему. А от що стосується онкології, вправ на силу цілком достатньо, аби рак тримався подалі.

Джерело: https://www.worldhealth.net/news/strength-training-may-strengthen-life-span/

Читайте також:

Здорове харчування для ідеального пресу