Вправи на свіжому повітрі корисні для здоров’я

Вправи на свіжому повітрі корисні для здоров’я

Вправи на свіжому повітрі корисні для здоров’я, але для посилення ефекту слід займатися фізичними вправами на узбережжі або в сільській місцевості, а не в міському парку.

Оцінюючи людей, які відвідали міські парки, села і узбережжя, команда науковців виявила, що в цілому проведення часу на свіжому повітрі було пов'язано з позитивними емоціями (задоволення, спокій, відпочинок), але найпозитивнішим чином на людей впливав відпочинок на узбережжі, в той час як міські парки приносили найменше користі для здоров’я.

Результат не змінився навіть коли дослідники врахували такі чинники, як вік людей, час відпочинку, присутність інших людей і спосіб відпочинку.

Автори дослідження зазначають: прийшов час вийти за рамки наших типових уявлень про відпочинок – у найближчому міському парку або максимум у сільській місцевості, і почати замислюватися про те, що існує багато різних природних середовищ, що позитивно впливають на здоров'я та самопочуття людей ».

Виявивши, що фізичні вправи на узбережжі приносять найбільше позитиву і задоволення, спокою і відпочинку, команда дослідників підтверджує існування тісного взаємозв'язку між духом і тілом, який потрібно підтримувати для здоров'я і довголіття.

Було проаналізовано дані 2750 респондентів з дворічного дослідження Природної Англії, в рамках якого спостерігали за взаємодією людей з природним середовищем. 

Ashbullby K., White M. Presentation at the British Psychological Society Annual Conference

Читайте також:

Як покращити здоров’я - треба більше постояти

Функціональні тренування - інтенсивно і циклічно 

Силові вправи зміцнюють організм 

1989 0

Коментарі до статті