Кава з повітряною молочною пінкою

Рецепти

Кава з повітряною молочною пінкою

Останніми роками науковці отримали чимало підтверджень того, що кава не лише не є шкідливим продуктом, але й, навпаки, сприяє здоровʼю та довголіттю. Звісно, за умови помірного споживання – не більше 5 порцій на день.

Приготування

  1. Турку нагрійте на плиті. Всипте мелену каву і злегка прогрійте. Додайте води кімнатної температури, перемішайте і 2 хвилини тримайте на сильному вогні. Потім вогонь зменшіть до середнього - стежте, аби кава не закипіла.
  2. На повільному вогні готуйте каву приблизно 5 хвилин.
  3. Тим часом налийте молоко в маленьку баночку і закрийте щільною покришкою. Молоко має бути теплим, але не гарячим. Якщо підігріваєте в мікрохвилівці - то достатньо 10 секунд. Якщо на плиті - то стежте, аби на молоці не утворилася плівка)
  4. Підігріте молоко ретельно струшуйте в баночці протягом 1 хвилини, щоб на ньому утворилася піна.
  5. Коли кава почне пихкати і утворювати піну, зніміть турку з вогню.
  6. Підігрійте чашку для капучіно (широку чашку з товстими стінками), через хвилину влийте каву.
  7. Відкрийте банку з молоком, тонкою цівкою влийте до кави рідке молоко, а пухку піну виберіть ложкою і обережно викладіть згори. За бажанням ви можете посипати згори меленою корицею або какао.

Якщо ви візьмете вершки вищої жирності, то з них при збиванні утвориться більш штивна піна. Але памʼятайте, що це суттєво збільшить калорійність напою.

4113 0

Коментарі до статті