Здорове волосся – правила догляду

Поради по догляду за волоссям було неушкоджений, міцним, красивим і довгим.

Щоб не нашкодити волоссю

1. Не розчісуйте мокре волосся.

2. Не стягуйте мокре волосся у вузол.

3. Не смикайте себе за волосся.

4. Не накручуйте пасма на пальці.

Щоб волосся було гарним і міцним

5. Робіть маски для шкіри голови з олією реп’яха та настоєм кропиви.

6. Робіть масаж голови (він допомагає поліпшити кровообіг шкіри голови і живлення волосяних цибулин).

7. Раз на тиждень круговими рухами втирайте у шкіру голови ледь підігріту оливкову олію; чергуйте цю процедуру з масажем із соком лимона. Після цього обгорніть голову теплим рушником і мийте волосся не раніше, ніж через півгодини після процедури.

Замість шампуню можна використовувати білу глину, яка застосовується в косметології з давніх часів. Глину розведіть у малій кількості води до утворення кашки й мийте голову так само, як шампунем. Біла глина (або каолін) містить сполуки оксидів кремнію та алюмінію, багата на мінеральні солі та мікроелементи, яких потребує шкіра людини (кремній, цинк, мідь, азот, кальцій, магній, калій тощо).

Можна використовувати білу глину також як маску для шкіри голови. При регулярному застосуванні масок з білою глиною підвищується пружність та еластичність шкіри, нормалізуються її обмінні процеси. Основна властивість білої глини – очищення і підсушування шкіри; вона поглинає надлишок шкірного сала і виділення потових залоз, м’яко видаляє забруднення з поверхні шкіри.

Що їсти для кращого росту волосся

8. Щоб забезпечити організм сіркою, без якої краса волосся неможлива, треба їсти кабачки, цибулю, абрикоси, капусту, картоплю, малину.

9. Слід споживати достатньо білків.

10. Корисно ласувати ананасами, які містять бромелайн, фермент, що усуває підшкірні ущільнення, які гальмують ріст нового волосся.

11. Слід подбати про те, щоб в організмі вистачало кремнію, для цього вживайте всі овочі та фрукти зі шкіркою; кремнію також багато в огірках та суниці.

12. Не забувайте про важливість цинку, який міститься в гарбузовому та соняшниковому насінні.

 

Також читайте “Помідори покращують стан шкіри”

“Корисні поради для краси та здоров’я”