8 кроків, щоб спалити підшкірний жир

Як позбутися наростів жиру на стегнах, сідницях і, особливо, на животі, які так псують нашу фігуру?

Усі ці кроки розподіляються за двома напрямами – харчування і фізичні вправи.  Головне – послідовність й систематичність. Мине не так і багато часу, як ви почнете помічати позитивні зміни, а згодом настане момент, коли ви зможете констатувати: ваша фігура стала значно стрункішою.

Крок 1

Спіть не менше 8 годин на добу. Лягайте спати і вставайте в той самий час. Здоровий сон допоможе належним чином контролювати хімічні речовини, які дають сигнал організму про відчуття ситості чи голоду, та відповідають за зниження вмісту жиру.

Крок 2

Пробіжки тривалістю 1 година 5 разів на тиждень – цього достатньо, щоб спалити чимало енергії. Кожну пробіжку розпочинайте і закінчуйте 5-хвилинною прогулянкою в швидкому темпі. Якщо вам не подобається бігати – оберіть собі інше заняття до душі: плавання в басейні, катання на велосипеді, заняття фітнесом. Головне – займайтеся такими аеробними вправами 5 годин на тиждень.

Крок 3

Займайтеся силовими вправами тричі на тиждень. Заняття має складатися з трьох комплексів. Робіть 8-12 повторів кожної вправи. Силові вправи на різні частини тіла та підняття тягарів допоможуть збільшити розмір м’язів. Більші м’язи, які заповнять місце втраченого жиру, допоможуть шкірі виглядати більш пружною.

Крок 4

Щодня, приймаючи душ, очищуйте шкіру за допомогою масажної щітки або жорсткої губки. Це поліпшить циркуляцію крові в організмі і допоможе усувати відмерлі клітини шкіри, які можуть перешкоджати природному процесові відновлення.

Крок 5

Харчуйтеся так, аби ваш раціон містив помірну кількість жирів. Харчуйтеся різноманітно – їжте нежирну яловичину, курятину, рибу, яйця, каші та хліб з цільного зерна, а також корисні жири – рослинні олії, жирні сорти риби, насіння та горіхи. Споживайте якомога більше овочів та фруктів. Надавайте перевагу продуктам з нетривалою обробкою. Споживайте складні вуглеводи і клітковину замість швидких вуглеводів і цукру.

Крок 6

Пийте чисту воду – близько 2 л на день, невеличкими порціями.

Крок 7

Їжте 5-6 разів на день. Частий прийом їжі поліпшує обмін речовин. Сніданок має бути основним прийомом їжі, складаючи до 35% всього денного раціону. Якщо ви пропускаєте прийом їжі, ваш організм сприймає це як сигнал зберегти енергію і відкласти жир про запас.

Крок 8

Зменшуйте калорійність свого харчового раціону. Записуйте у блокнот усе, що ви з’їли протягом дня. Протягом кількох днів підраховуйте калорії свого щоденного раціону. Спробуйте зменшити його на 500 ккал. Дотримання такого обмеження протягом певного часу допоможе вам скидати 0,5 кг на тиждень. Утім, не слід знижувати загальну калорійність раціону більше ніж на 15%. Також у жодному разі не слід мучити себе голодом. Якщо вам хочеться їсти – не відмовляйте собі, скуштуйте яблуко чи банан.

 

Також читайте

“Міцний сон – крок до схуднення”

“Як тримати себе у формі?”